Pasje zawodowe naszych rodziców - kolejne spotkania (14.05.2017r.)

Dziś w naszej szkole gościliśmy pana Janusza Janiszewskiego (kontroler lotu), panią Iwonę Malinowską (stewardessa), pana Adama Malinowskiego (steward) oraz pana Roberta Wdowiarskiego (pilot-kapitan). Uczniowie dowiedzieli się jaką szkołę należy ukończyć, aby pracować w takim zawodzie, jak nasi goście, jak ważna jest nauka języków obcych oraz o ogólnych wymaganiach na dane stanowisko pracy. Nasza młodzież chętnie zadawała pytania oraz brała udział w dyskusji. Dziękujemy wszystkim naszym gościom za tak wartościową lekcję oraz Radzie Rodziców naszego gimnazjum za aktywne włączenie się w nasz Program SAS (Szkoły Aktywne w Społęczności). Mamy nadzieję, że takie spotkania pomogą naszym uczniom w wyborze przyszłej drogi zawodowej. Współpraca z Rodzicami przewidziana jest również z naszym LO.

Drodzy uczniowie: WYSOKICH LOTÓW !!!