Jesteśmy Szkołą Aktywną w Społeczności(28.05.2017r.)

Z przyjemnością informujemy, że 23 maja 2017 roku nasza szkoła uzyskała Certyfikat “Szkoły Aktywnej w Społeczności”. Od października 2016 roku działamy intensywnie w programie "Szkoły Aktywne w Społeczności", którego celem jest upowszechnianie idei i rozwój placówek promujących partnerstwo między szkołą a społecznością lokalną. W ciągu tych kilku miesięcy nauczyciele oraz dyrekcja brali udział w licznych szkoleniach organizowanych przez Federację Inicjatyw Oświatowych. Udało nam się zrealizować wiele przedsięwzięć m.in. zajęcia z Rodzicami naszych uczniów (pasje zawodowe), liczne akcje wolontariackie. Przez cały rok współpracowaliśmy z Siatkarskimi Ośrodkami Szkolnymi, z Niepublicznym Przedszkolem Maluch, ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt, z Młodzieżową Radą Gminy oraz z Gminą Nadarzyn.