Pasje zawodowe naszych rodziców - kolejne spotkanie (05.06.2017r.)

5 czerwca w naszej szkole gościliśmy panią Magdalenę Popiel - projektantkę mody. Pani Magda jest Absolwentką MSKPU oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ma za sobą półfinał Fashion Designer Awards 2016, finał New LOOk Design Refresh oraz Carlo Rossi 2016. Konstrukcji odzieży oraz szycia uczyła się od swojej mamy, która często zabierała ją do szwalni. Pani Magda opowiedziała nam czym różni się praca projektanta w dużej firmie od projektanta prowadzącego własną działalność. Dzięki pani Magdalenie dowiedzieliśmy się, kim jest świadomy konsument oraz na co zwracać uwagę podczas zakupu odzieży. Pani Magdalena oceniła także fachowym okiem rysunki wykonane przez niektórych uczniów z naszej szkoły oraz udzieliła wielu cennych wskazówek dotyczących rysowania i projektowania.