Pasje zawodowe naszych rodziców - kolejne spotkanie (09.06.2017 r.)

W dniu 9 czerwca 2017 roku odwiedzili nas pani Karina Knyż-Grzywa oraz pan Marcin Zaborowski.

Pani Karina jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Trenerów Biznesu. Specjalizuje się w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń z tematyki: komunikacji, asertywności, negocjacji, traine the trainers, prezentacji i autoprezentacji, prowadziła również warsztaty antystresowe, ze sprzedaży i obsługi klienta oraz integracji zespołów. Pani Karina przybliżyła uczniom zawód psychologa oraz wyjaśniła czym zajmuje się psychologia. Wielkie emocje wśród uczniów wzbudził temat psychologii reklamy. Młodzież naszej szkoły dowiedziała się, że specjaliści od promocji doskonale wiedzą, w jakie tony uderzyć, by podnieść wyniki sprzedażowe oraz zwiększyć zainteresowanie danym produktem.
Nasz drugi gość pan Marcin Zaborowski jest politologiem, ekonomistą oraz menedżerem dużych międzynarodowych firm. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pan Marcin opowiadał o początkach swojej kariery w korporacji, o zarobkach oraz o wyrzeczeniach jakie czekają młodych ludzi, którzy wybiorą tą ścieżkę kariery zawodowej. Z pewnością plusem takiej pracy mogą być liczne wyjazdy służbowe oraz możliwość poznania ciekawych miejsc i ludzi. Jednakże, aby praca w korporacji była satysfakcjonująca, trzeba mieć silną osobowość.