Zakończenie roku szkolnego klas trzecich (22.06.2017r.)

22 czerwca 2017 roku o godz. 17.00 uczniowie klas trzecich po raz ostatni stawili się w naszym gimnazjum. Na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 przybyli zaproszeni goście: p. Maria Aleksińska - Dyrektor Zespołu Oświatowego Gminy Nadarzyn, p. Janusz Ciepliński - Prezes Firmy MAGO S.A., przedstawiciele Rady Rodziców, rodzice uczniów klas trzecich, uczniowie i nauczyciele. Uroczystość rozpoczęła się od przekazania sztandaru szkoły w ręce uczniów klas drugich.

Na uroczystości wręczono nagrody dla najlepszych uczniów ufundowane przez Wójta Gminy Nadarzyn: nagrodę I stopnia - laptop, otrzymał Nikodem Dąbrowski (kl. III d). Nagrody II stopnia - tablety otrzymali: Mateusz Lewandowski kl. III d, Grzegorz Stefański kl. III d, Natalia Zahnoj kl. III d, Zuzanna Chmielewska kl. III d, Zuzanna Pyzik kl. III d, Klaudia Smolarow kl. III d, Kacper Karaban kl. III c, Łukasz Przewłocki kl. III c, Damian Antos kl. IIIe, Adrian Krzemiński kl. III e, Martyna Tyronczuk kl. III e, Klaudia Wielgus kl. III e.

Bony zakupowe do Empik-u i Decathlonu ufundowane przez Radę Rodziców otrzymali: Rutecka Gabriela kl. III d, Zahnoj Natalia kl. III d, Żelazowska Natalia kl. III d, Tyronczuk Martyna kl. III e, Antos Damian kl. III e, Macioszek Aleksandra kl. III e, Zakrzewska Julia III d, Szczepańska Weronika- kl. III f.

Dyplom i bon upominkowy za 100 % frekwencji otrzymali: Marcin Kiłbik z kl. III f i Grzegorz Stefański z kl. III d. Dyrektor szkoły p. Leszek Skrzypczak wraz z wychowawcami klas wręczył uczniom wyróżniającym się w nauce świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe, które ufundowała rada Rodziców. Nauczyciele wychowania fizycznego uhonorowali medalami najlepszych sportowców.

Wręczono statuetki „Najlepszy Absolwent”; „Sportowiec Roku” i „Super Wolontariusz”. W tym roku szkolnym statuetkę „Najlepszy Absolwent” otrzymał Grzegorz Stefański z  kl. III d; statuetkę „Sportowiec Szkoły” i rower – Kacper Karaban kl. III c; statuetkę „Super Wolontariusz” i rower – Mateusz Lewandowski z  kl. III d. Rowery ufundowała Firma MAGO S.A.

Wyróżnienia dla uczniów za wkład pracy na rzecz szkoły otrzymali: Statuetkę „Supermen szkoły” - Lewandowski Mateusz kl. III d, Przewłocki Łukasz kl. III c, Przewłocki Dominik kl. III f, Karaban Kacper kl. III c, Statuetkę „Superwomen szkoły” - Bąk Karolina kl. III c, Pianka Aleksandra kl. III d.

Za obsługę radiowęzła szkolnego wyróżnienia otrzymali: Przewłocki Dominik kl. III f, Marczak Piotr kl. III f, Prus Błażej kl. III c, Kacper Karaban kl. III c, Łukasz Przewłocki kl. III c.

Kacper Kacperski z kl. III e otrzymał nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii.

Medale za szczególne osiągnięcia z jez. angielskiego i zdany na najwyższym poziomie międzynarodowi test Toefl Junior otrzymali: Mateusz Klisiewicz kl. III d, Tymoteusz Boczoń kl. III d, Sebastian Boczkowski kl. III d, Nikodem Dąbrowski kl. III d, Zuzanna Czajkowska kl. III d, Gabriela Rutecka kl. III d.

Statuetką Wzorowego Gimnazjalisty za całokształt i za język angielski został wyróżniony Mateusz Lewandowski kl. III d

Gratulujemy nagrodzonym i wszystkim absolwentom życzymy powodzenia !