Zakończenie roku szkolnego klas pierwszych i drugich (23.06.2017r.)

23 czerwca 2017 roku rok szkolny zakończyli uczniowie klas pierwszych i drugich. Wręczono statuetki: „Lider Klas Pierwszych”, którą otrzymała Kinga Wrońska z kl. I c i statuetkę „Lidera Klas Drugich”, którą otrzymali: Karol Pośpiech kl. II d, Maja Gielmuda kl. II d i Marta Zakrzewska kl. II e. Uczniowie Ci otrzymali także bony ufundowane przez Radę Rodziców. Hubert Grądzki z kl. I d otrzymał dyplom i bony za 100 % frekwencję. Wychowawcy klas wręczyli także nagrody książkowe uczniom za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Rodzice tych uczniów otrzymali Listy Gratulacyjne z rąk Dyrektora Szkoły. Na zakończenie wystąpili nasi uczniowie. Koncert zrobił na wszystkich bardzo dobre wrażenie. Jego sprawcami byli młodzi i zdolni muzycy: Karol Polański, Marcin Polański, Kuba Jakubowski, Kuba Malewicz.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym !!